szprotson napisał(a):

widzialem wczoraj wywiad z Onyszko, i chłop tam mówi że o miał jakies tam problemy etc, nie sprawdzone dokładnie ORAZ to że opisał w jednym całym rozdziale swojej ksiazki problemy zdrowotne, i gdyby ktos to przeczytał miałby świadomość jego stanu zdrowia.
Chciał J.W. na szybko, to ma.
|
W książce opisał
Tego fragmentu nie widziałem ale w takim razie gość jest niepoważny. Gdyby lekarz spytał go czy na coś choruje to podałby mu swoją książke i powiedział "pan se znajdzie"?

No poważne to jest? Gdyby to jednak u nas wyszło to miałbyś pretensje do Basałaja czy kogokolwiek z klubu ze autobiografii Onyszki nie czytał?