|
jak narazie patrzyłem na wszystkie transfery przez różowe okulary ale teraz to już Ci nasi szefowie przeginają.Cikos,Bunoza,Zurawski okej ale powoli bierzemy coraz mniej ciekawych zawodników
Paljic a Milijkovic teraz chca tego drąga wlocha zamiast riosa bo zapewne szkoda im 50 zeta na wyższy kontrakt...z takim skąpstwem nigdy nic nie osiągniemy.Tiboni jest młody i nic pozatym po co nam wysoki napastnik 3/4 klubów funkcjonuje bez typowych wież w ataku i jest dobrze a u nas ciagle szukaja drewna w ataku które za pół roku odejdzie bo nawet boiska nie powącha...
|