WislaOnly napisał(a):

Bohdan, Bohdan twój styl pisania jest bardzo interesujący i poprawny, dużo wiesz o klubie i piłkarzach. Co do Ciebie mam swoje przemyślenia ale ich nie zdradzę... Życzę naszemu forum więcej takich osób. pozdrawiam
|
Ale co w tym jest interesującego? Że przeprasza za późną porę wysłania postu, albo pisze o prezesie klubu: Pan Bogdan Basałaj? Już nawet pal licho treść, ale ten styl wypowiedzi też nie powala na kolana, ludzie, na Boga, przecież większość z was to studenci.
A udowadnianie, że Cikosz jest tak samo dobry jak Marcelo, bo ma identyczne statystyki jest śmieszne, jeśli porównamy gdzie i na jakim poziomie ci chłopcy grali. Zwykły sofizmat.