Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30540
Stary 20.07.2010, 12:01
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Bohdan, Bohdan twój styl pisania jest bardzo interesujący i poprawny, dużo wiesz o klubie i piłkarzach. Co do Ciebie mam swoje przemyślenia ale ich nie zdradzę... Życzę naszemu forum więcej takich osób. pozdrawiam
Ale co w tym jest interesującego? Że przeprasza za późną porę wysłania postu, albo pisze o prezesie klubu: Pan Bogdan Basałaj? Już nawet pal licho treść, ale ten styl wypowiedzi też nie powala na kolana, ludzie, na Boga, przecież większość z was to studenci.

A udowadnianie, że Cikosz jest tak samo dobry jak Marcelo, bo ma identyczne statystyki jest śmieszne, jeśli porównamy gdzie i na jakim poziomie ci chłopcy grali. Zwykły sofizmat.
Odpowiedz cytując