Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12627
Stary 20.07.2010, 11:33
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Może w przerwie miedzy cyfrkami 19..06 mozna by za stosowna dla tego miejsca oplata umiescic logo sponsora technicznego? Loga takie sa zazwyczaj proste wiec nie byloby "problemu" z ich ulozeniem, a kazdorazowo przy zmianie sponsora technicznego "wymianie" podlegalo by tylko kilkadziesiat krzeselek..
Mam nadzieje, że się tak nie sprzedamy...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując