Belzebub napisał(a):

|
Może w przerwie miedzy cyfrkami 19..06 mozna by za stosowna dla tego miejsca oplata umiescic logo sponsora technicznego? Loga takie sa zazwyczaj proste wiec nie byloby "problemu" z ich ulozeniem, a kazdorazowo przy zmianie sponsora technicznego "wymianie" podlegalo by tylko kilkadziesiat krzeselek..
|
Mam nadzieje, że się tak nie sprzedamy...