Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
7197
20.07.2010, 11:31
Jak się dowiedziałem sprawa Argentyńczyka komplikuję się - jeżeli nie wiadomo o co chodzi i tak dalej....
Rios jest droższy od Włocha stąd nasze ponowne zainteresowanie nim....
kibicwisły1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicwisły1906
Znajdź inne posty napisane przez kibicwisły1906