Wyświetl pojedynczy post
killabeez
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30531
Stary 20.07.2010, 10:57
[QUOTE=WislaOnly;939025]Ciągle czekamy na obrońców, może być tak że przyjdzie ten z Hajduka Split, czego bym chyba nie chciał, jednocześnie żałuję, że Cheveza nie będzie, chłop fajnie się zapowiadał. QUOTE]

Czy mi coś umknęło? Myslałem że przejście Chaveza jest PRAWIE pewne...
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez killabeez : 20.07.2010 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując