Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30529
Stary 20.07.2010, 10:55
Gdybyśmy faktycznie ściągnęli Riosa i Tiboniego, to Boguski i Małecki mogliby jak dla mnie swoje kariery kontynuować już w innych klubach.

Rafał to po prostu nie ten poziom. Chłopakowi brakuje przede wszystkim zaangażowania i techniki. Za każdym razem, gdy próbuje przyjąć piłkę, ona nieposłusznie odskakuje mu na kilka metrów, co na tym poziomie sportowym jest - delikatnie mówiąc - nieporozumieniem. Poza tym, Boguski strasznie często unika walki o łaciatą, by przypadkiem nie zostać kopniętym. Wybaczacie bezpośredniość, ale w ostatnich spotkaniach grał po prostu jak baba...

Zaś co do naszego młodego, wiernego i tak bardzo przecież oddanego zarówno klubowi, jak i kibicom Małeckiego: może być tak, iż po zakupieniu dodatkowych dwóch rywali, Patryś w końcu zdałby sobie sprawę, że nikt mu abonamentu na grę w podstawowym składzie nie zaoferuje, więc zamiast drzeć wiecznie ryja i nieustannie machać na wszystkich łapami, weźmie się do roboty... Z tym, że w taką opcję to akurat w sumie najmniej wierzę. I w sumie współczuje wszystkim nowym (zwłaszcza zagranicznym) zawodnikom, którzy podpisują z nami kontrakty, bo mogę jedynie podejrzewać, jak Małecki strofuje ich za każde nieudane zagranie na treningu, co później również możemy obserwować podczas samych meczów. Takie zachowanie na pewno nie ułatwia im zaaklimatyzowania się w drużynie i pewniejszej grze na boisku.
Ostatnio edytowane przez enzo : 20.07.2010 o godz. 11:05.
Odpowiedz cytując