Forza napisał(a):

Ale czasami nadmiar tez nie jest dobry...
Zurawski, Brozek, Boguski, Malecki, Rios, Tiboni ? To przynajmniej 4 rech poza skladem, no chyba ze Boguski i Maly przejda definitywnie na skrzydla...Tak czy inaczej rezerwowych moze byc tylko 7 tak? To poza bramkarzem 6... czyli wyobrazasz sobie ze 4rech usiadzie na lawce?
Zurawski, Rios i Tiboni - nawet jezeli zarabiaja malo, to klub nie po to by sciagal tylu napastnikow by im placic za to ze trenuja z zespolem i zwiekszaja rywalizacje.
|
Może i faktycznie nadmiar szkodzi ale spójrzmy obiektywnie. Ci wszyscy napastnicy nie licząc Brożka i Żurawia (jeżeli wrócić chociaż w pewnym stopniu do swojej dawnej formy) to raczej łącznicy między pomocnikami, a napastnikiem (Brożek). Brakuje nam typowego snajpera. Takiego zmiennika dla Brożka, który da pewność zdobywania bramek w przypadku kontuzji naszego czołowego snajpera. Bo patrząc na ostatni sezon i rundę wiosenną jeszcze wcześniejszego, kiedy Brożek miał problemy ze zdrowiem, żaden z napastników nie potrafił zastąpić Pawła. A w tamtym sezonie sytuacja była taka, że nikt nie potrafił zastąpić będącego w fatalnej formie Brożka. Tak więc reasumując, to nikogo nie może dziwić, że poszukiwania cały czas trwają. Tylko czy Tiboni i Rios podołają takiemu zadaniu? Oto jest pytanie...