Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1250
Stary 20.07.2010, 10:39
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Rano ogladałem Sport Raport w Orange Sport Info a tam podali taka informacje:

Stacja OSI dowiedziała sie, ze Polonia Warszawa zamierza rozwiazac kontrakt z Arkadiuszem Onyszka.

W ogole dziwna syutuacja bo Onyszko miał juz kiedys problemy z nerkami a tutaj zakontraktowała go Polonia nie przeprowadzajac nawet testow medycznych. Ja mysle tak - Polonia pomyslała, ze My tez go chcemy wiec zeby nas wyprzedzic zakontraktowali go bez testow medycznych. Teraz maja wielki problem. Takze zycze Arkowi wszystkiego najlepszego ale tez ciesze sie, ze jednak Polonia go wzieła a nie Wisła.
Hahaha, miałem racje co do zakontraktowania Onyszki Pisałem to wczoraj (patrz poprzednia strona

A teraz artykul o sprawie:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 20.07.2010 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując