mr_kwolf napisał(a):

|
Nie mieli racji. Onyszko wiedząc o chorobie na pewno kombinował jak tu podpisać kontrakt bez badań na co Wisła pewnie nie chciała przystać (stąd takie długie negocjacje). Ponadto nie mieli szans wygrać z Polonią w sytuacji gdy Ci byli w stanie podpisać kontrakt bez badań.
|
Chciałbym wierzyć, że tak rzeczywiście było!