polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

I mieli rację.
Chyba, że nasz zarząd ma wtyki w NFZecie i wiedział o prywatnych badaniach Onyszki, zanim dowiedział się o nich cały świat.
|
Nie mieli racji. Onyszko wiedząc o chorobie na pewno kombinował jak tu podpisać kontrakt bez badań na co Wisła pewnie nie chciała przystać (stąd takie długie negocjacje). Ponadto nie mieli szans wygrać z Polonią w sytuacji gdy Ci byli w stanie podpisać kontrakt bez badań.