Przemoo napisał(a):

|
Chyba, ze Pa Brozek odejdzie...
|
Tak tak... podsycaj te bzdury
Tiboni musialby chyba w Wisle eksplodowac talentem zeby ten transfer uznac za prawidlowy.
Uwazam ze to zle posuniecie. No chyba ze teraz bedziemy grali zestawieniem 1-3-4-3...