Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30519
Stary 20.07.2010, 10:19
Przemoo napisał(a):Wyświetl post
Chyba, ze Pa Brozek odejdzie...
Tak tak... podsycaj te bzdury

Tiboni musialby chyba w Wisle eksplodowac talentem zeby ten transfer uznac za prawidlowy.

Uwazam ze to zle posuniecie. No chyba ze teraz bedziemy grali zestawieniem 1-3-4-3...
Odpowiedz cytując