Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9385
Stary 20.07.2010, 10:16
0 22 napisał(a):Wyświetl post

Ormianie coś na ten temat wiedzą:

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekc...go-mak,61998,1

Zaiste cięzko o pewniejszego weryfikatora katastrofy.
I nie mineły dwa dni od kiedy obiegł prasę artykuł wspominkowi jakie przekręty robiła MAK z Adoniną i mamy kolejny przykładzik, gdy sędzia we własnej sprawie oczywiście winnych widzi wyłacznie gdzie indziej. Ciekawe czy przeklejają raporty i oświadczenia z poprzednich spraw ze zmiana danych czy piszą nowe.



Cytat:
Warunki atmosferyczne na lotnisku "Siewiernyj" 10 kwietnia rano nie spełniały wymogów lądowania, a załoga tupolewa była o tym wielokrotnie przestrzegana - to wnioski, jakie płyną z raportu rosyjskiej komisji lotniczej MAK dotyczącego pogody w miejscu i czasie tragedii. Z dokumentu wynika także, że załoga prezydenckiego samolotu była źle przygotowana do lotu.
http://www.tvn24.pl/12690,1665719,0,...wiadomosc.html

I teraz co jest najlepsze. Można by nawet założyć, że to ma sens. Tylko, że werdykt MAK w tej sprawie jest tak wiarygodny jak w sytuacji, gdyby Kokoszka orzekał w swojej sprawie przeciwko Wiśle.

I za to już odpowiada rząd. Nie tylko za to KTO wydaje werdykt, ale również za to, że masa ludzi obsmieje (i słusznie) raport tak skrajnie niewiarygodnej komisji.

I na zawsze utkniemy w domysłach.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011