wyar napisał(a):

A co to jest jak nie czarny PR,jeśli inni wypisują negatywne opinie na temat zawodników,których nie widzieli,lub piszą o "łapance stopera",komentując poczynania klubu, o których nie mają pojęcia,przy których zwyczajnie nie byli ?
A to się nagle pół forum rzuciło na Bogdana Krzyżanowskiego - no cóż,pewnie gdyby napisał,że Cupiał,Basałaj i reszta swymi działaniami chcą doprowadzić do spadku Wisły z ligi,a później jak jeden mąż wszyscy będą wspierać Cracovię (podpisując się pewnie np. La Llorona),to ze 60% forumowiczów razem z nim jęłoby lamentować i roztrząsać,co też ten Cupiał robi. Dla nich więc piosenka :
http://br.youtube.com/watch?v=0gQ31m...eature=related
|
Łapanka stopera... no cóż - łatwo było wypchnąć dwóch podstawowych, sprowadzić dwóch sensownych w ich miejsce jest jak widać o wiele trudniej, a czas nagli.
Program Basałaja wszyscy słyszeli i przyjęli go z radością bo zawiera to czego potrzeba Wiśle i co powinno być już dawno zrobione.
Myślę jednak, że nie trzeba go tu przypominać co drugi dzień i wychwalać pod niebiosa działaczy - po prostu jak zostanie oddany stadion, będzie akademia piłkarska, nowe boiska itd. to BB&co mogą się spodziewać długich i rzęsistych oklasków, wyrazów szacunku i wiecznej wdzięczności od każdego kibica Wisły, a w tej chwili spokojnie z zachwytami jak też i płaczami - wszak za nami dopiero pierwszy mecz w dodatku z dużą słabszą drużyną.