Ja tylko komentowałem tą wypowiedz
xanti1906 napisał(a):

Dobrze, że ściągnąłeś mnie na ziemię Pomarzyć zawsze można, choć wystarczy tylko raz awansować do LM...
|
Bo nie wystarczy tylko raz się dostać do LM. Więcej przykładów drużyn które raz się tam dostały?
BATE raz się dostało i co z tego. Nieco podnieśli swój poziom ale zawodników sprzedają do Lecha za 0,5 mln euro i sukcesu nie powtórzyli. I właśnie dlatego pisze ze jednorazowy awans niczego nie zapewnia