Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#905
Stary 20.07.2010, 10:04
Ja tylko komentowałem tą wypowiedz

xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że ściągnąłeś mnie na ziemię Pomarzyć zawsze można, choć wystarczy tylko raz awansować do LM...
Bo nie wystarczy tylko raz się dostać do LM. Więcej przykładów drużyn które raz się tam dostały?
BATE raz się dostało i co z tego. Nieco podnieśli swój poziom ale zawodników sprzedają do Lecha za 0,5 mln euro i sukcesu nie powtórzyli. I właśnie dlatego pisze ze jednorazowy awans niczego nie zapewnia