Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30513
Stary 20.07.2010, 09:59
Tak jak nie krytykowałem wcześniejszych transferów, tak transfer Tiboniego nie wydaje mi się być najlepszym rozwiązaniem. Chłopak nawet w Serie D nie potrafił regularnie trafiać do bramki, więc wzmocnieniem na LE nie powinien być. Na ME może tak... Jego plusem na pewno jest wiek, bo może akurat w Wiśle eksploduje talent tego młodego napastnika i wtedy odszczekam to co wyżej napisałem. Skoro "Tiboni", to nie jest to głośne nazwisko (o ile w ogóle prowadzi się rozmowy z jakimś znanym emerytem) i znany napastnik do nas dołączy, to nie pozostaje nam nic innego, jak sprawdzona taktyka Jacka Gmocha: "3-5-8"...
Odpowiedz cytując