Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30512
Stary 20.07.2010, 09:58
zordon napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23527
Wątpliwe żebyśmy pozyskali dwóch młodych napastników. Moim zdaniem opieszałość w podpisywaniu Riosa spowodowane jest tym, że to Tiboni jest naszym transferowym nr 1 na tą pozycję. Jeśli go podpiszemy Rios pojedzie pewnie do domu.
Mi się wydaje, że klub szuka też wysokiego napastnika (Tiboni), a Rios do wysokich raczej nie należy. Obaj są różnego wzrostu więc chyba klub chce ich dwóch, o ile Tiboni to nie plotka.
Odpowiedz cytując