zordon napisał(a):

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23527
Wątpliwe żebyśmy pozyskali dwóch młodych napastników. Moim zdaniem opieszałość w podpisywaniu Riosa spowodowane jest tym, że to Tiboni jest naszym transferowym nr 1 na tą pozycję. Jeśli go podpiszemy Rios pojedzie pewnie do domu.
|
Mi się wydaje, że klub szuka też wysokiego napastnika (Tiboni), a Rios do wysokich raczej nie należy. Obaj są różnego wzrostu więc chyba klub chce ich dwóch, o ile Tiboni to nie plotka.