|
nie można zapomnieć, że w ciągu ostatnich 4 lat to dwa razy polskie drużyny grały w fazie grupowej ówczesnego pucharu UEFA. Wisła poległa 3 razy wygrywając z Baselem, a Lech wydostał się z grupy i utopił z Udinese. Można psioczyć, ale jak na tak słabą ligę to i tak dość często ostatnio gramy w grupach. Może tradycja będzie trwać i w tym roku kolejna drużyna zagra w grupie, a może 2. Liczę na to.
|