|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#270

20.07.2010, 09:54
|
Vinci napisał(a): 
|
Wątpię, wygląda to trochę tak, że wszystko idzie po jego myśli. Stadionik powstaje im bez większych problemów, transfery zapowiadaja się nieźle...to może byc dla nich dobry sezon.
|
Jak kazdy poprzedni 
|
|