Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TomekWiselka
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
30510
20.07.2010, 09:49
Dokładnie... Napastnik by się przydał, albo jakiś skrzydłowy... Mam nadzieję że ten Rios podpisze
Gry Piłkarskie
TomekWiselka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TomekWiselka
Znajdź inne posty napisane przez TomekWiselka