Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30498
Stary 20.07.2010, 09:21
Cytat:
Nie wiem tylko czemu kibice Amiki leczą kompleksy na naszym forum (Forum Kibiców Wisły Kraków) a nie np. na Legii?
Bo nasze forum to najlepszy w kraju board kibicowski, a tamte fora Lecha i Legii to beznadzieja :]
Odpowiedz cytując