zordon napisał(a):

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23527
Wątpliwe żebyśmy pozyskali dwóch młodych napastników. Moim zdaniem opieszałość w podpisywaniu Riosa spowodowane jest tym, że to Tiboni jest naszym transferowym nr 1 na tą pozycję. Jeśli go podpiszemy Rios pojedzie pewnie do domu.
|
niemozliwe... Nie po to Rios testy medyczne przechodzil , zeby mial byc opcją numer dwa... Plotka z tym Wlochem raczej ...