wyar napisał(a):

A co to jest jak nie czarny PR,jeśli inni wypisują negatywne opinie na temat zawodników,których nie widzieli,lub piszą o "łapance stopera",komentując poczynania klubu, o których nie mają pojęcia,przy których zwyczajnie nie byli ?
A to się nagle pół forum rzuciło na Bogdana Krzyżanowskiego - no cóż,pewnie gdyby napisał,że Cupiał,Basałaj i reszta swymi działaniami chcą doprowadzić do spadku Wisły z ligi,a później jak jeden mąż wszyscy będą wspierać Cracovię (podpisując się pewnie np. La Llorona),to ze 60% forumowiczów razem z nim jęłoby lamentować i roztrząsać,co też ten Cupiał robi. Dla nich więc piosenka :
http://br.youtube.com/watch?v=0gQ31m...eature=related
|
to nie jest czarny PR

Gdzies Wilk powiedzial, ze dzisiaj sie wyjasni jego przyszlosc? Cos mi sie wydaje ze po tym sygnale o znanympilkarzu media zaczna masowo wymyslac pilkarzy takze sie uzbrojcie koledzy
