Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
30492
20.07.2010, 08:56
Wyluzuj Kolego...
Co chcesz promować - Gumiakowo ? Poczekaj na stadion, na trzy choć trybuny, a potem płacz, że legia to i tamto....
zajacek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zajacek
Znajdź inne posty napisane przez zajacek