Bylem dzisiaj w Umbro w GK. XL i XXL maja jeszcze bardzo duzo. Z tym ze zostaly chyba jeszcze tylko dwie ze sponsorami - Bet i TFKable (chyba XL). Ja osobiscie kupilem XL (a jestem dosc postawnym chlopcem i wysokim i szerokim) bo w XXL plywalem (Choc zazwyczaj takowe nosze). Kupilem bez sponsora

Uwazam ze taka lepsza
Podobno obnizki cen juz 'raczej' nie bedzie.