Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 20.07.2010, 08:29
Bylem dzisiaj w Umbro w GK. XL i XXL maja jeszcze bardzo duzo. Z tym ze zostaly chyba jeszcze tylko dwie ze sponsorami - Bet i TFKable (chyba XL). Ja osobiscie kupilem XL (a jestem dosc postawnym chlopcem i wysokim i szerokim) bo w XXL plywalem (Choc zazwyczaj takowe nosze). Kupilem bez sponsora Uwazam ze taka lepsza

Podobno obnizki cen juz 'raczej' nie bedzie.
Odpowiedz cytując