ToTylkoJa napisał(a):

Ludzie, trochę zdrowego rozsądku z ocenami potencjału sprowadzonych piłkarzy.
.
|
Młodzież szkolna się nudzi i rozrywa się napinkami w necie

Bardzo zabawne jest ilu się nagle objawiło specjalistów od ligi słowackiej, 2 bundesligi itp. itd. Każdy widział, każdy wie...

Co do Cracovii - to póki co nie ma ani składu ani trenera na sukcesy. 8 miejsce - czemu nie, ale więcej... z czym do gości? Ulatowski moim zdaniem nie pokazał dotąd nic poza przyzwoitością więc skąd to podniecenie...