A co to jest jak nie PR jak gość się wpisuje w różnych opiniotwórczych miejscach i opowiada piekne historie o grajkach, których na oczy nie widział, precyzyjnych i skutecznych działaniach klubu i pięknej przyszłości?
A tymczasem trwa łapanka stopera... czy wygramy z czasem i zgłosimy faceta na 3 rundę LE - oto jest pytanie. A jak nie to BK napisze, że jest optymistycznie bo de facto mamy 4-5 stoperów - B,C,K i Diaza oraz Singlara.
Oby tak było jak pisze BK - przyszłość Wisły mlekiem i miodem płynąca. Jednak na razie przyszłość jest zagadką - może to wypalić w 100% lub np. 50%, może też być plajta tego projektu.