Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30485
Stary 20.07.2010, 08:00
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Nie zartuj w Wisle istnieje jedynie dzial maketingu, chociaz w zasadzie dopiero teraz zaczynam powoli dostrzegac jego obecnosc. Kiedys chcialem skontaktoac sie z dzialem PR i niestety, czegos takiego nie znalazlem

w komentarzach na transferuj.pl - czy jakos podobnie pewna osoba napisala, ze zalozycielem strony jest osoba zwiazana z pilkarzami, miedzy innymi z Wilkiem, stad te wiadomosci z "pierwszej reki". Jezeli mnie pamiec nie myli to z weszlo.pl byla podobna sytuacja.
A co to jest jak nie PR jak gość się wpisuje w różnych opiniotwórczych miejscach i opowiada piekne historie o grajkach, których na oczy nie widział, precyzyjnych i skutecznych działaniach klubu i pięknej przyszłości?
A tymczasem trwa łapanka stopera... czy wygramy z czasem i zgłosimy faceta na 3 rundę LE - oto jest pytanie. A jak nie to BK napisze, że jest optymistycznie bo de facto mamy 4-5 stoperów - B,C,K i Diaza oraz Singlara.
Oby tak było jak pisze BK - przyszłość Wisły mlekiem i miodem płynąca. Jednak na razie przyszłość jest zagadką - może to wypalić w 100% lub np. 50%, może też być plajta tego projektu.
Ostatnio edytowane przez arti : 20.07.2010 o godz. 08:04.
Odpowiedz cytując