Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12614
Stary 20.07.2010, 06:30
WislaJKG napisał(a):Wyświetl post
Jak wygląda sprawa z wieszaniem flag na D? Bo jak wiemy, nie ma już płotu?
Są przeciez barierki, chociaz nie takie wysokie jak plot.
Najwspanialszy klub na świecie...
Odpowiedz cytując