Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
Od: 05.2008
Offline
#
12614
20.07.2010, 06:30
WislaJKG
napisał(a):
Jak wygląda sprawa z wieszaniem flag na D? Bo jak wiemy, nie ma już płotu?
Są przeciez barierki, chociaz nie takie wysokie jak plot.
Najwspanialszy klub na świecie...
KuKoC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KuKoC
Znajdź inne posty napisane przez KuKoC