1q2 napisał(a):

|
Bo się też nie osłabiliśmy
|
też się osłabialiśmy Zieniu, Baszczu. Czyli ktoś wreszcie podjął decyzję idziemy albo w lewo albo w prawo. Skutki sami ocenimy, ale zawsze lepiej jak podejmują jakieś kroki niż stoją w miejscu. Sam dobrze powiedziałeś ze to nie dawało efektów.Wszyscy na wiosnę widzieliśmy że zespół jest wypalony i moim zdaniem jak byśmy nawet mieli dalej Głowe i Marcelo a nie zrobili transferów to nic byśmy i tak nie ugrali.Że obu rzeczy nie dało się pogodzić, mówi się trudno. Przypomne tylko ze jak przyszedł Skorża i też przebudowaliśmy skład to właśnie odchodził z Wisły jej najlepszy gracz Kuba Błaszczykowski.