Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30479
Stary 20.07.2010, 03:08
biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
. Na forum panują gorsze nastroje po transferach niż w zeszłych latach gdy praktycznie się nie wzmacnialiśmy
Bo się też nie osłabiliśmy, co jak wiadomo gówno dało ale dziś tym bardziej ciężko o dobry nastrój gdy pozbawiliśmy się jedynej dobrze działającej formacji a sprowadziliśmy jedną wielką niewiadomą.
Tego jeszcze brakowało bym był adwokatem wolfy

Ale jeśli już muszę być to nie chodzi tu o wieczne narzekactwo czy hasła w stylu - Cupiał oddaj nasze 5 mln euro
Po prostu są tacy którzy myślą że bilans zysków i strat czysto piłkarskich wyjdzie na minus a jeśli się pomylą to domyślam się że z radością przyznają się do błędu.

Dobranoc na jakiś czas
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 20.07.2010 o godz. 03:13.
Odpowiedz cytując