biała gwiazda napisał(a):

|
. Na forum panują gorsze nastroje po transferach niż w zeszłych latach gdy praktycznie się nie wzmacnialiśmy
|
Bo się też nie osłabiliśmy, co jak wiadomo gówno dało ale dziś tym bardziej ciężko o dobry nastrój gdy pozbawiliśmy się jedynej dobrze działającej formacji a sprowadziliśmy jedną wielką niewiadomą.
Tego jeszcze brakowało bym był adwokatem wolfy
Ale jeśli już muszę być to nie chodzi tu o wieczne narzekactwo czy hasła w stylu - Cupiał oddaj nasze 5 mln euro

Po prostu są tacy którzy myślą że bilans zysków i strat czysto piłkarskich wyjdzie na minus a jeśli się pomylą to domyślam się że z radością przyznają się do błędu.
Dobranoc na jakiś czas
