Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30475
Stary 20.07.2010, 01:41
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
W kazdym razie okienko ciekawe zauwazcie za jakby powsadzac nowych to

Jovanic---Cikos--Cleber--Bunoza--Diaz---Malecki--Sobolewski--Jirsak--Planjic---Rios--Brożek

na 11 pilkarzy mamy 3 Polakow ,przydali by sie teraz wychowankowie dla rownowagi.
Na tą chwilę ja bym to widział trochę inaczej.
Jovanic---Cikos--Cleber--Bunoza--Brożek---Małecki--Sobolewski--Jirsak--Paljic---Boguski--Brożek
I już jest 5 Polaków I na ławce takie gwiazdy jak Żurawski, Rios, Kirm, Łobodziński, Garguła, Diaz. Każdy mógłby grac w pierwszym składzie, a do gry może wejść tylko trzech z nich. Jeszcze biorąc pod uwagę, że na ławce może być siedmiu zawodników, a trzeba doliczyć Pawełka i obrońcę(ów) - Kowalski, Singlar, to 1-2 z nich nie zmieści się nawet do 18 meczowej! Nieźle

Trzeba przyznać, że robi się ciekawie. W końcu po tylu latach mamy konkurencję w pomocy i ataku, a nawet na bramce. Jedynie kiepsko z obroną. Przypomina mi to nasze najlepsze czasy za pierwszej kadencji Henia, kiedy to obrona była najsłabszą formacją. Wyniki 3-3, 4-2,6-3..., ale była efektowna gra a bramki padały już w pierwszych minutach. Jeszcze kupić jednego dobrego stopera i będzie dobrze. A za pół roku jak się zgrają jeszcze lepiej.
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 20.07.2010 o godz. 01:59.
Odpowiedz cytując