Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12610
Stary 19.07.2010, 23:53
W kwestii tego czy ten stadion jest dobry czy nie ,nie dogodzi sie nikomu

bo jak komus sie podoba to zaraz ktos mu odpisze ze za takie pieniadze moglsimy miec duzo lepszy i szybciej

a jak komus sie nie podoba to zaraz ktos mu odpisze ,zeby porównal go sobie ze starym,z bramami Branderbruskimi z kiblem pod drzewami za C itd itd.i zeby nie narzekal.

a fakty sa jakie sa,i nikt tego nie zmieni.trzeba poprstu do tego przywyknac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując