|
W kwestii tego czy ten stadion jest dobry czy nie ,nie dogodzi sie nikomu
bo jak komus sie podoba to zaraz ktos mu odpisze ze za takie pieniadze moglsimy miec duzo lepszy i szybciej
a jak komus sie nie podoba to zaraz ktos mu odpisze ,zeby porównal go sobie ze starym,z bramami Branderbruskimi z kiblem pod drzewami za C itd itd.i zeby nie narzekal.
a fakty sa jakie sa,i nikt tego nie zmieni.trzeba poprstu do tego przywyknac.
|