|
Ja z napieciem czekam co do jakich wiesc w sprawie stopera.
Ta kluczowa pozycja w druzynie kotra w zeszlym seoznie wiele razy ratowała nam tylek(Glowa) albo odwalała robote Brozka gdy ten machal rekami (Marcelo) dzis jest slabiutka bo Cleberowi bardziej juz emerytura i praca scouta w glowie a Kowalski-nie mam do niego nic ale to pilkarz pasujacy do Piasta Gliwice.
Czekam wiec co bedzie jesli sa klopoty z Chavezem ,bo klasowy stoper musi byc.Tym drugim mam nadzieje okaze sie Bunoza.
Co do Wilka do slow Jarosza wogole nie bral bym na serio,bo wiele razy zdarzylo mu sie bawic w bajkopisarstwo.
No chyba ze Wilk to zaslona dymna i jak ktos juz tu pisal,ma przyjsc ktos z Ameryki Pld.
W kazdym razie okienko ciekawe zauwazcie za jakby powsadzac nowych to
Jovanic---Cikos ----Cleber---Bunoza----Diaz ---Malecki---Sobolewski----Jirsak----Planjic---Rios--- Brozek
na 11 pilkarzy mamy 3 Polakow ,przydali by sie teraz wychowankowie dla rownowagi.
|