Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30471
Stary 19.07.2010, 23:41
Ja z napieciem czekam co do jakich wiesc w sprawie stopera.

Ta kluczowa pozycja w druzynie kotra w zeszlym seoznie wiele razy ratowała nam tylek(Glowa) albo odwalała robote Brozka gdy ten machal rekami (Marcelo) dzis jest slabiutka bo Cleberowi bardziej juz emerytura i praca scouta w glowie a Kowalski-nie mam do niego nic ale to pilkarz pasujacy do Piasta Gliwice.
Czekam wiec co bedzie jesli sa klopoty z Chavezem ,bo klasowy stoper musi byc.Tym drugim mam nadzieje okaze sie Bunoza.

Co do Wilka do slow Jarosza wogole nie bral bym na serio,bo wiele razy zdarzylo mu sie bawic w bajkopisarstwo.
No chyba ze Wilk to zaslona dymna i jak ktos juz tu pisal,ma przyjsc ktos z Ameryki Pld.

W kazdym razie okienko ciekawe zauwazcie za jakby powsadzac nowych to

Jovanic---Cikos ----Cleber---Bunoza----Diaz ---Malecki---Sobolewski----Jirsak----Planjic---Rios--- Brozek

na 11 pilkarzy mamy 3 Polakow ,przydali by sie teraz wychowankowie dla rownowagi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując