Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
30466
19.07.2010, 23:01
Zgadzam sie i odnioslem takie samo wrazenie wiec nie podniecalbym sie jakos tym specjalnie..
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori