Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12605
Stary 19.07.2010, 22:28
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekaw jak mają się sprawy z telebimami, kioskami i zapleczem północnej, cicho o tym strasznie. Pewnie znowu ZIKIT zamknął się w szafie i udaje, że go nie ma.
Telebimy płyną, ostatnio widziane na Wiśle pod Wawelem:



a kioski już dojechały:





Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując