Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 19.07.2010, 22:15
LoRd napisał(a):Wyświetl post
No to dobrze mi świtało. Tak więc między przejściami na rondzie mogilskim a skrzyżowaniu z rakowicka nie ma 200m odległości żeby moża w środku "na legalu" przeciąć ? Chyba, że ten pas zieleni komplikuje sprawe.
"na obszarze zabudowanym,
na drodze dwujezdniowej [...] jest obowiazany korzystac tylko
z przejscia dla pieszych."
Odpowiedz cytując