LoRd napisał(a):

|
No to dobrze mi świtało. Tak więc między przejściami na rondzie mogilskim a skrzyżowaniu z rakowicka nie ma 200m odległości żeby moża w środku "na legalu" przeciąć ? Chyba, że ten pas zieleni komplikuje sprawe.
|
"na obszarze zabudowanym,
na drodze dwujezdniowej [...] jest obowiazany korzystac
tylko
z przejscia dla pieszych."