|
Krytykowanie tego stadionu stało się chyba modne, h** z tym że na ultranowoczesnym Wembley też jest beton a trybuny są daleko od boiska. Naprawde wam tak przeszkadza odłegłość od murawy? Bo mnie się bardzo dobrze ogląda mecz z D, mimo że to trybuna za bramką. Jak dla mnie stadion z zewnątrz prezentuje się bardzo dobrze, mimo że to wciąż obiekt budowy i tak naprawdę to mogę się przyczepić tylko do elewacji, której pewnie długo nie zobaczymy.
|