http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18133 to napewno będzie Diego Forlan, czytałem z nim wywiad przed mistrzostwami i powiedział że będzie chciał dobrze zagrać na turnieju żeby pokazać się działaczą Wisły bo gra w Wiśle to od dziecka jego marzenie
Niepotrzebnie Krakowska szuka sensacji... Chociaż kilka razy ich wiadomości sprawdzały się
Panie Bohdanie całe forum jest za Panem, ma Pan nasze poparcie !