Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30457
Stary 19.07.2010, 22:08
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18133 to napewno będzie Diego Forlan, czytałem z nim wywiad przed mistrzostwami i powiedział że będzie chciał dobrze zagrać na turnieju żeby pokazać się działaczą Wisły bo gra w Wiśle to od dziecka jego marzenie

Niepotrzebnie Krakowska szuka sensacji... Chociaż kilka razy ich wiadomości sprawdzały się






Panie Bohdanie całe forum jest za Panem, ma Pan nasze poparcie !
Ostatnio edytowane przez WISŁA 1906 NH : 19.07.2010 o godz. 22:15.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując