Cytat:
Tu masz racje, Legii jest nowocześniejszy ale taki jakiś bezpłciowy.Nasz znów toporny ale bryły jak i odległości nie zmienimy - Byle go odmalować bo ten jeden wielki zaciek jaki jest teraz, dodaje mu kilkudziesięciu lat, chyba że tak był plan O
Może brudny beton z zaciekami gdzieś jest trendy..
|
To nie jest plan Obtułowicza, a plan ZIKITu.
Pierwotnie miał być beton architektoniczny, który zmieniono na konstrukcyjny. Beton konstrukcyjny miał być oszlifowany i pomalowany, ale z tego też ZIKIT zrezygnował.
Jestem ciekaw jak mają się sprawy z telebimami, kioskami i zapleczem północnej, cicho o tym strasznie. Pewnie znowu ZIKIT zamknął się w szafie i udaje, że go nie ma.