|
Klub zdawał sobie sprawę, że będzie trzeba uzupełnić luki po Marcelo i Głowackim. Kupiono Bunozę ale chyba nikt w klubie nie wpadł na pomysł, że Cleber i Kowalski będą podstawowymi zawodnikami. Pierwszemu bliżej emerytury, a drugi to dla mnie wielka niewiadoma i "wieczny talent". Dziwi mnie teraz takie poszukiwanie stopera. Było tyle czasu, by uzupełnić luki przed startem europejskich pucharów. Dziwne to wszystko, dziwne.
|