Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30454
Stary 19.07.2010, 21:55
Klub zdawał sobie sprawę, że będzie trzeba uzupełnić luki po Marcelo i Głowackim. Kupiono Bunozę ale chyba nikt w klubie nie wpadł na pomysł, że Cleber i Kowalski będą podstawowymi zawodnikami. Pierwszemu bliżej emerytury, a drugi to dla mnie wielka niewiadoma i "wieczny talent". Dziwi mnie teraz takie poszukiwanie stopera. Było tyle czasu, by uzupełnić luki przed startem europejskich pucharów. Dziwne to wszystko, dziwne.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując