Zj*bali nam stadion i to na całej linii.. I nie mówcie że i tak powinniśmy się cieszyć itp. bo taka prawda że za ponad pół miliarda złotych mamy gówno , i to z olbrzymimi opóźnieniami. To tak jakbym zapłacił 600 tyś za BMW a dostałbym Opla Astre za 20 tyś i jeszcze kazali by mi się cieszyć bo wcześniej nie miałem nic.. Jak pojadę na mecz i przyjdzie (daj Boże) 30 000 tyś osób to gdzie mam auto zaparkować

Pod Tesco? To jest normalne

? I podsumowując - stadion wygląda jakby był obiektem testowym dla świeżo upieczonych architektów i firm budowlanych.
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..