Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
Od: 08.2007
Offline
#
30449
19.07.2010, 21:42
sorki za pewnie glupie pytanie ale czmeu jesienia mamy grac bez Clebera?
piotrekj66unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekj66unia
Znajdź inne posty napisane przez piotrekj66unia