JarTSW napisał(a):

Mnie ciekawi jedna sprawa.
Rozumiem, że Honduras to nie jest jakieś super rozwinięte państwo, w porównaniu z Argentyną.
Ale zarówno Rios, jaki i Chavez to zawodnicy z poza UE. Pozwolenia dla Chaveza nie zdązylibyśmy załatwić przed III rundą, a dla Riosa dziwnym trafem tak? xD Coś mi tu nie pasuje... Czyżby był on tzw opcja rezerwową i mamy kogoś konkretniejszego na oku?
|
bardzo duży odsetek Argentyńczyków ma podwójne obywatelstwo, z czego drugie jest europejskie - b. możliwe, że i w tym przypadku tak jest.
Oldpara napisał(a):

|
Przypominam, że Jarosz powiedział, że nie ma oficjalnych ofert. Rozmowy i macanki mogą być. Zupełnie jak z Marcelo.
|
albo też działa tak jak działał Bednarz, który nie potwierdzał niczego i nikomu - pamiętam, że zaprzeczał jakoby Dudka został sprzedany na 5 min przed jego prezentacją we Francji
