Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30448
Stary 19.07.2010, 21:42
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi jedna sprawa.
Rozumiem, że Honduras to nie jest jakieś super rozwinięte państwo, w porównaniu z Argentyną.
Ale zarówno Rios, jaki i Chavez to zawodnicy z poza UE. Pozwolenia dla Chaveza nie zdązylibyśmy załatwić przed III rundą, a dla Riosa dziwnym trafem tak? xD Coś mi tu nie pasuje... Czyżby był on tzw opcja rezerwową i mamy kogoś konkretniejszego na oku?
bardzo duży odsetek Argentyńczyków ma podwójne obywatelstwo, z czego drugie jest europejskie - b. możliwe, że i w tym przypadku tak jest.

Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że Jarosz powiedział, że nie ma oficjalnych ofert. Rozmowy i macanki mogą być. Zupełnie jak z Marcelo.
albo też działa tak jak działał Bednarz, który nie potwierdzał niczego i nikomu - pamiętam, że zaprzeczał jakoby Dudka został sprzedany na 5 min przed jego prezentacją we Francji

Odpowiedz cytując