|
ale Wisła pozyskując Riosa wie że ten napastnik nie będzie grał w III rundzie ale kupuje go bo w ataku mamy ludzi masę a Rios ma być talentem do oszlifowania przez rok, natomiast w środku obrony jest bryndza (jest?) więc chcą załatwić gościa który będzie mógł zagrać od zaraz
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..."
|