Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30444
Stary 19.07.2010, 21:38
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze bedzie tak ,że przyjdzie 2 stoperow
kurde ogarnij się, na facebooku od 3 dni co się pojawiało na koncie Wisły, że ktoś będzie Ty pisałeś"100% Chevez" i gdzie masz tego Chaveza? było po żurawskim milinković, i gdzie go masz.
jak będziesz miał 100% informacje to dopiero pisz.
Odpowiedz cytując