zbymak napisał(a):

|
Jeszcze bedzie tak ,że przyjdzie 2 stoperow
|
kurde ogarnij się, na facebooku od 3 dni co się pojawiało na koncie Wisły, że ktoś będzie Ty pisałeś"100% Chevez" i gdzie masz tego Chaveza? było po żurawskim milinković, i gdzie go masz.
jak będziesz miał 100% informacje to dopiero pisz.