|
Jak ktoś pisze bzdury o łukach i o tym, że będzie dużo dalej niż było, to zwyczajnie kłąmie, nie wie o czym mówi i to jest przypierdalanie się.
Stadion oczywiście cudem nie jest. Też bym chciał, żeby trybuny za bramkami były kilka metrów węższe, żeby boisko było jeszcze bliżej, żeby dachy wszystkich trybun były równe, żebyśmy mieli kostkę brukową a nie asfalt, ładną elewacje itp. itd. ale chodzę na Wisłę od 20 lat i pamiętam w jakim gównie musieliśmy oglądać mecze dawniej. Znając historię jego budowy, 4-krotnie zmieniany projekt, budowanie etapami przez różne firmy z powodu wiecznego braku pieniędzym, uważam, że na te przeszkody jakie mieliśmy suma summarum fajny stadion nam wychodzi. Nie musimy się wstydzić patrząc np. na stadion Legii, mimo, że tamten budownay był od podstaw na jeden zamach.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|