Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30437
Stary 19.07.2010, 21:30
zapomniałeś o Dudce? Francuzi już raz się wygłupili więc teraz mogą zrobić to samo. Sprzedanie Diaza to podwójny interes po pierwsze zarobek, po drugi pozbywamy się z drużyny chaotycznego i nieprzewidywalnego grajka, który zamiast skupić się na grze macha rękoma i kłóci się z sędziami
Odpowiedz cytując