|
zapomniałeś o Dudce? Francuzi już raz się wygłupili więc teraz mogą zrobić to samo. Sprzedanie Diaza to podwójny interes po pierwsze zarobek, po drugi pozbywamy się z drużyny chaotycznego i nieprzewidywalnego grajka, który zamiast skupić się na grze macha rękoma i kłóci się z sędziami
|