JarekTSW napisał(a):

nom pewnie Wilk
|
Ale nie widzieliście wypowiedzi Jarosza z oficjalnej?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akty_medialne/
Osman Chevez: "Ta opcja na chwilę obecną nie funkcjonuje" - z uwagi na brak unijnego paszportu.
Wilk: "Ja o tej sprawie nic nie wiem. Zawodnik Korony [..] Nie ma tematu."
Raczej ktoś z obecnie testowanych pewnie.