Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30436
Stary 19.07.2010, 21:25
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
nom pewnie Wilk
Ale nie widzieliście wypowiedzi Jarosza z oficjalnej? http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akty_medialne/

Osman Chevez: "Ta opcja na chwilę obecną nie funkcjonuje" - z uwagi na brak unijnego paszportu.
Wilk: "Ja o tej sprawie nic nie wiem. Zawodnik Korony [..] Nie ma tematu."

Raczej ktoś z obecnie testowanych pewnie.
Odpowiedz cytując