Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: London
Offline
#
12592
19.07.2010, 21:10
Odleglosc trybun jest zdaje sie porownywalna do tej z Wembley, na ktorym notabene tez jest asfalt (na West Ham rowniez), ale rampa biegnaca do okraglaka to szczyt przegiecia.
O:
Ostatnio edytowane przez PanPlamka : 19.07.2010 o godz. 21:16.
PanPlamka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PanPlamka
Znajdź inne posty napisane przez PanPlamka