kacpergawlo napisał(a):

|
Opinia na temat Riosa osoby, która jest ogromnym fanem piłki argentynskiej.
|
Pewnie pierwszy sezon to będzie kiwanie się z samym sobą i bieganie byle przed siebie (pamiętacie Paulistę z Victorią Guimaraes? heh), ale powinny być z niego ludzie, CV niezłe

.